top of page

APİ10 MERHEM (HEMOROİD) 10 GR

İçerik: Vazelin, lanolini propolis ekstraktı, bal

Kullanım amacı: Api10 merhem, rektal mukoza tahrişini ve sancılı dışkılamayı azaltan koruyucu bir ince tabaka sağlar.

Kullanım Talimatları: Sürekli durumlarda Api10 merhemi temiz anorektal bölgeye sabah akşam uygulayınız. Daha sonra belirtiler hafiflediğinde sadece akşamları uygulayınız.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Koruyucu tabaka oluşturur, hipoalerjeniktir ve bakteriyostatik etkiye sahiptir. Başka bir deyişle, bakterileri öldüremese de üremesini durdurur. Bu sayede bakteriler çoğalmadan ölürler. Benzer şekilde yumuşatıcı, hemoroidi gideren, cildi yumuşatan, koruyan ve egzama ile savaşan bir madde görevi görür. Dirseklerinizdeki ve topuklarınızdaki pürüzleri giderir: Kuru cilt, topuk ve dirsek gibi alanlarda pürüzlerin oluşmasına neden olur. Ek olarak bu bölgelerde ölü hücreler birikebilir. Onları yumuşatmak ve ölü deriyi çıkarmak için lanolin kullanabilirsiniz. Bebek bezi isiliğini tedavi eder: Bezlerdeki nem, bebeklerin cildinde tahrişe ve inflamasyona neden olabilir. Neyse ki, lanolin nem ve bebek cildi arasında bir tampon görevi görür. Küçük yanıkları iyileştirir: Ateş ve ısının neden olduğu yaralanmaların rahatlatılması ve bakımı ile ilişkilidir. Yara iyileşmesini hızlandırır: Yaraları ve incinmeleri iyileştirmeyi hızlandırabilen iyileştirici özelliklere sahiptir.

APİ10 EL KREMİ 50 ML

İçerik: Shea yağı, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, bal (%10), balmumu (%10), Propolis özü (%2), yasemin esansiyel yağı, gül esansiyel yağı

 

Ürün kullanımı: Tüm cilt tipleri için uygun olarak geliştirilmiştir. Günlük kullanıma uygundur. İhtiyaç duyulan her an el, yüz ve dirseklerde kullanılabilir.

 

Uyarılar: Harici kullanım içindir. Arı ürünlerine alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Göz ile temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Shea yağı tahriş olan, kızaran, hassasiyeti bulunan ve kuruluktan çatlayan cildi besler. Shea yağı egzama ve kaşıntı sorunlarına da iyi gelir. Cildi rahatlatma etkisi vardır. Jojoba yağı ile Yumuşak bir cilt emilimi sağlar, ciltte yağ ışıltısı  bırakmadan nemlendirerek, ipeksi bir ışıltı verir. Vitamin E içeriği sayesinde cildi güçlendirir ve antioksidan etkisiyle kırışıklıkları önler. Jojoba yağı kullanımı hamilelik çatlaklarını önlemede ve  gidermede benzersiz bir %100 doğal destektir. Ayrıca güneşte kolayca yananlar için yine doğal  bakım sağlayarak cildi korur. Güneş yanığı ciltlerde cildi nemlendirir, yumuşatır ve korur. Macademia yağı ile fitositeroller sayesinde ciltte oluşan kaşıntı ve kızarıklıkları azaltır. 

APİ10 TIRNAK BAKIM YAĞI 10 ML

İçerik: Besleyici etki, nemlendirme, kırılmalara karşı koruma sağlar.

 

Kullanım şekli: Manikür öncesi ve sonrasında haftada en az 2 defa kullanılması önerilir.

 

Uyarılar: Serin kuru ve ışıksız ortamda, ağzı kapalı şekilde muhafaza ediniz.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

İçeriğindeki yağların sinerjik etkisiyle düzenli kullanılması halinde tırnak ve tırnak etlerinin ihtiyacı olan nemi karşılar. Etlerde oluşan sertleşme ve çatlamaların önüne geçer. Kırılmalara karşı koruyucu etki gösterir ve tırnakların sağlıklı uzanmasına etki eder. İstenmeyen pürüzleri engelleyen  tırnak bakım yağı ellerin daha estetik görünmesine yardımcı olur ve makyaj işlemini tamamlar. Manikürü kolaylaştırır ve sağlıklı görünüm sunar. Tırnaklarda oluşan renk kaybını önler. Tırnak üzerinde parmak aralarında oluşan mantara karşı etkilidir.

APİ10 Lip Balm 10 ML

İçerik: Shea yağı, Hindistan cevizi yağı, kakao yağı, propolis ekstraktı, balmumu, hint yağı

Kullanım: Parmak ucu ile alınarak dudaklara sürülür. Çatlayan, kuruyan dudakları nemlendirir. Dudakların canlı olmasını sağlar.

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır

Kakao yağı mükemmel bir nemlendirici özelliğe sahiptir. Dudakları da nemlendiren kakao yağı, dudaklarda oluşabilecek kuruluk ve çatlakları önlüyor. Shea yağı dudakların beslenmesi ve nemlenmesine katkıda bulunuyor. Çatlayan dudaklar için özellikle kış aylarında doğal bir dudak balsamı görevi yapan hindistan cevizi de vardır. Hint yağının içerisindeki, E vitamini, mineraller ve yağ asitleri gibi son derece besleyici bileşenler çatlayan dudakların nemini geri kazanmasına yardımcı olur.

APİ10 %100 NATURAL EL YAPIMI SABUN 100 GR.

Cildinizin kirlerden ve kalıntılardan arınmasını sağlar. Cildinize temiz ve canlı bir görünüm kazandırmayı destekler. Cildin yumuşak ve nemli kalmasını sağlar. İçeriğindeki propolis özü ve bal sayesinde ciltteki aşırı yağlanmayı giderir. Akne oluşumunu engellemeye ve ciltteki akneleri kurutmaya yardımcı olur.

 

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Temas halinde suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda koşullarında saklayınız.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Doğal içeriği ile saç dökülmesi, egzema gibi her türlü cilt problemlerinde temizliğin sağlıklı yollarla  yapılmasını sağlar. Ciltte akne, sivilce gibi sorunları giderir, saçlarda oluşan kepeklenmeyi giderir. Saçlara canlılık verir, yanıklarda, doku bozulmalarında ve sivilcelerde tedavi edici özelliktedir. İltihaplanmaları önleyici, hücre yenileyici ve sinirleri yatıştırıcı özellikleri vardır.

APİ10 KOLONYA

İçerik: Alkol denat, su, gliserin, propolis ekstraktı, parfüm

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Temas halinde suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda koşullarında saklayınız. Tahriş olmuş cilde uygulamayın. Ateşe doğru püskürtmeyiniz.Yanıcıdır.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır

İçeriğindeki propolis ile cildi tahriş etmeden dezenfeksiyon sağlar. İçeriğindeki gliserin ile el ve topuk çatlaklarına da iyi gelir.

APİ10 SAÇ BAKIM YAĞI

İçerik: Zeytinyağı, argan yağı, badem yağı, yasemin yağı, hint yağı, propolis ekstraktı, lavanta yağı, biberiye yağı, aynısefa yağı, karanfil yağı, tokoferil asetat

 

Kuru saçlara nem, parlaklık, yumuşaklık ve canlılık verir. Saç köklerini güçlendirir ve saç dökülmesini, kopmasını, kırılmasını önlemeyi destekler. Saçın yağlanmasının önüne geçerek saçı onarır, sağlıklı ve güçlü uzamasını sağlar. Saçtaki keratini koruyarak kepek oluşumunun azalmasına fayda sağlar.

 

Kullanımı: Saç diplerine masaj yaparak uygulayınız.

 

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Temas halinde suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda koşullarında saklayınız.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Argan yağı ve tüm içerikte yağların sinerjik etkisiyle ile Sağlıklı bir saç derisini teşvik eder. Bu sayede saçların koparak dökülmesini de engelleyebilir. Saç diplerine ve uçlarına fayda sağlar, sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olur. Nemlendirici özelliği sayesinde saçları nemlendirir bu sayede saç tellerinin yumuşak olmasına yardımcı olur.
Tatlı badem yağı ile Saç köklerini besler, saçların çok daha güçlü olmasını sağlar. Koparak ve kırılarak dökülmeleri önlediği için saçları gürleştirir. Isıl veya kimyasal işlem görmüş ve bu nedenle yıpranmış saçları hayata döndürür. Tatlı badem yağı saçları sağlıklı bir forma ulaştırdığı için hızla uzamasını sağlar. Sarımsak yağı kan dolaşımını hızlandıran etkisi ile saç köklerini güçlendirerek kökten dökülmeleri engelliyor. 

APİ10 NEMLENDİRİCİ SERUM

İçerik: Gül ekstraktı,su, gliserin, jojoba yağı, hyaluronik asit, propolis ekstraktı, cadı fındığı özü, pantenol, benzoik asit, sorbik asit, dehidroasetik asit, benzil alkol, askorbil tetraizopalmitat, havuç yağı, kekik yağı, çinko oksit.

 

Doğal zengin içeriği ile cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlar. Dağa sağlıklı, esnek ve ipeksi bir cildi teşvik eder. Fondöten öncesi kullanıma uygundur.

 

Kullanım: Cildi temizledikten sonra gündüz ve gece rutininide yüzünüze 3 damla uygulayınız. Uygulamadan sonra durulamaya gerek yoktur.

 

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Gözün iç kısmı ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda koşullarında saklayınız.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.

Yüksek oranda su tutma kapasitesi nedeniyle, hyalüronik asit desteği, aydınlık cilt görünümüne kavuşulmasına yardımcı olur. Neme doyan ışıltılı cilt, sağlıklı görünüm ile parlar. Hyalüronik asit nemi cilde hapsederek, kuruluğu engeller. Beslenen, neme doyan cildin onarım mekanizması hızla işleyerek cilt kusurlarının görünümü azalır. Yüz serumu içeriğindeki bileşenler ile yaşlanma karşıtı etki göztererek kırışıklık görünümüne karşı da koruma sağlar. Bu sayede erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçilir ve cilt elastikiyeti arttırılarak cildin genç bir görünüm kazanması sağlanır. Düzenli kullanımda ise yaşlanma belirtilerinin görünümü de azalmış olur.

APİ10 AYDINLATICI VE BEYAZLATICI SERUM

APİ10 AYDINLATICI VE BEYAZLATICI SERUM

İçerik: Su, çayağacı ekstraktı, Niasinamid, gliserin, askorbil tetraizopalmitat, alfa-arbutin, propolis ekstraktı, allantoin, pantenol, benzoik asit, sorbik asit, dehidroasetik asit,benzil alkol, çinko oksit

 

Ciltteki lekeler, renk eşitsizliği ve kırışıklık karşıtı aydınlatıcı serum.

 

Kullanım: Cildi temizledikten sonra gündüz ve gece rutininide yüzünüze 3 damla uygulayınız. Uygulamadan sonra durulamaya gerek yoktur.

 

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Gözün iç kısmı ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda koşullarında saklayınız.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.​

C vitamini dış faktörlerin etkisiyle ciltte oluşan hasarları gidermeye yardımcı olur. Cildi daha canlı bir görünüme ulaştırmaya çalışır. C vitamini içeren ürünler, kolajen üretimin destekler.


Cilde aydınlık, sıkılık kazandırmaya çalışır ve güzel bir görünüme ulaştırır. C vitamini içeren ürünler, göz altı morluk görünümüne karşı bakımda oldukça başarılıdır. Göz altı morluk görünümü sorununa sahipseniz cildinizin bakımını C vitamini içeren ürünlerle rahatlıkla yapabilirsiniz. Cildin zamanın etkisiyle esnekliği azalır. C vitamini içeren ürünler cildi ideal esneklik seviyesine ulaştırmaya çalışır ve cilt gerginliğini azaltmayı hedefler.

 

Niacinamide, keratin oluşturmaya yardımcı olur. Keratin cildinizi sıkı ve sağlıklı tutan bir protein türüdür. Niacinamide cildiniz için bir seramid bariyeri oluşturur (*). Bu da nemin korunmasına yardımcı olabilir. Bu, özellikle egzama veya olgun bir cildiniz varsa, tüm cilt tipleri için faydalı olabilir. Niacinamide iltihabı azaltma özelliğinden dolayı kızarıklığı ve lekeleri en aza indirir (*).

 

Egzama, sivilce ve diğer iltihaplı cilt durumlarından kaynaklanan kızarıklığı hafifletmeye yardımcı olabilir. Cildi pürüzsüz tutmaya yardımcı olduğu ve nemlendirdiği için zamanla gözenek görünümünde doğal bir azalma sağlayabilir.

 

Ciltteki nemi tutmanın faydaları sadece kuru ciltler için değil. Niacinamide ayrıca yağ bezlerinin ürettiği yağ miktarını düzenlemeye yardımcı olabilir ve bezlerin aşırı çalışmasını önleyebilir. Niacinamide, cildinizi güneş hasarına karşı korumaya yardımcı olur. Sağlıklı cilt hücrelerini aynı anda yeniden inşa edebilir ve onları UV ışınlarının neden olduğu hasardan korur. Hiperpigmentasyonu tedavi eder. Bazı araştırmalar yüzde 5 niacinamide konsantrasyonlarının koyu lekelerin aydınlatılmasına yardımcı olabileceğini gösteriyor. Bu faydaların artan kolajen üretiminden kaynaklanabileceği düşünülüyor. İnce çizgileri ve kırışıklıkları en aza indirir. 

 

Araştırmalar, aynı konsantrasyonun yaşlanmayla gelen güneş hasarını belirtilerini azaltmaya da yardımcı olduğunu gösteriyor. Buna ince çizgiler ve kırışıklıklar da dahil. Niacinamide ciltte hücre oluşturmaya yardımcı olurken aynı zamanda onları güneş ışığı, kirlilik ve toksinler gibi çevresel streslerden korur. Bu da oksidatif strese karşı koruma anlamına gelir. Niacinamide, şiddetli sivilce, özellikle püstül gibi inflamatuar formların tedavisi için yararlı olabilir. Zamanla daha az lezyon ve gelişmiş cilt dokusu gözlemleyebilirsiniz.

 

Propolis tüm niasinamid ve c vitamini etkilerini çok daha fazla etkili hale getirir.

APİ10 NASIR BAKIM KREMİ 10 ML

Cilde nüfuz etmeyi arttıran ajanlar ve koruyucu içerikleri ile nasırların bakımına yardımcı olur. Tahrişe neden olmadan derine işler ve sadece birkaç dakikada yumuşak ve pürüzsüz bir cilt açığa çıkarır.

 

İçerik: lanolin, badem yağı, gliserin, lavanta yağı, propolis ekstraktı

 

Kullanım Şekli: Ayakların nasırlı ve kalın bölgelerine uygulanır, birkaç dk. Bekletilir.

 

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Temas halinde suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda koşullarında saklayınız.

 

SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır

Badem yağı: İçerisinde E vitamini bulunan badem yağı hem nasırlı bölgeyi yumuşatır hem de nemlendirir, bu sayede nasırları küçültür. Nasırlı olan bölgeye düzenli olarak sürüldüğünde bu bölgeyi yumuşatır ve ölü hücrelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. 

bottom of page